Bosseschool (4).jpg

Eco-Schools vernieuwt! En dan snappen wij natuurlijk dat je wil weten wat dat inhoudt voor jouw Eco-School. Of misschien ben je nog geen Eco-School, maar ben je benieuwd of dit programma iets is voor jouw school en leerlingen? Meld je dan nu aan! 

De inschrijving voor ons webinar is gesloten!

Datum: maandag 12 april 2021

Tijd: 16:15-17:15 uur

Voor wie: docenten, begeleiders en andere geïnteresseerden

Na aanmelding  ontvang je een ZOOM-link voor de sessie

De vernieuwing is volledig gebaseerd op de behoeftes van scholen.  Om te voldoen aan de veranderde behoeftes van scholen, hebben we het programma kritisch doorgenomen! Dit hebben gedaan op basis van een enquête onder alle scholen en klankbordgroepen. Lees hier meer.

We begrijpen ook dat deze vernieuwing vragen oproept: wat betekent dit voor mij en onze school? We nemen heel graag de tijd om met jou in gesprek te gaan, jouw vragen te beantwoorden en om alles helemaal uit te leggen. Anna Vanderveen, programmamanager Eco-Schools en Ruth Pasternak, projectleider onderwijs Eco-Schools, nemen je mee in de aanleiding en de concrete consequenties. 

De inhoud

Dit webinar zal gaan over:

  • Waarom is deze vernieuwing er gekomen?
  • Wat heb je als Eco-School aan de vernieuwing?
  • Wat kun je verwachten qua tijdspad, audits en werkwijze?

Kortom, we nemen je helemaal mee in alle onderdelen van de vernieuwing.

De inschrijving voor ons webinar is gesloten!

 Webinar vernieuwing eco schools