Het project is uitgevoerd door voormalige eco-schools leerlingen ze hebben eerst een plan gemaakt. Toen zijn ze gaan schetsen op verschillende maten papier, daarna hebben ze een plek uitgekozen om het in werkelijkheid te gaan maken. Natuurlijk hebben ze eerst geschetst en daarna hebben ze de boom in meerdere lessen geverfd. Dat is ook waarom hij zo mooi is geworden.
Communicatie-uiting/actie
Muur schildering van eco schools en een boom
- Welke tips wil je andere Eco-teams geven over communicatie van jullie Eco-Team?: Vraag altijd hulp aan de docenten, want ze willen meestal wel meehelpen. ook willen meestal de techniek docenten wel meehelpen. Maar natuurlijk blijft altijd de beste hulp die je kunt vinden je mede eco-schools leerlingen die staan eigenlijk altijd wel open om te helpen als ze nog wat tijd over hebben.
- Wat was het doel van deze communicatie-actie en wie wilde jullie bereiken?: Alle mede leerlingen van pantarijn en de docenten lopen er vaak langs dus zien ze het ook vaak. op de muur schildering zie je een boom met een thermostaat en vissen allemaal tekens om weer eventjes aan de natuur te denken en dat is ook een beetje wat we wouden berijken
- Hoe hebben jullie dit georganiseerd/met wie?: Eerst hebben we een planning gemaakt van wie en wat er wanneer kon. toen zijn we langs verschillende leraren gegaan, voor de spullen, de toestemming en hulp. we hebben vooral veel hulp van de techniek docenten gekregen. en natuurlijk ook van iedereen van het eco-schools team van Pantarijn bijna iedereen heeft meegeholpen.
- Onderwijstype: Voortgezet onderwijs
- School: RSG Pantarijn
